Wspieramy „A-Z-K-owo na sportowo”

Już w najbliższą sobotę na boisku przy ulicy Arkońskiej na Zielińcu odbędzie się festyn „A-Z-K-owo na sportowo”, organizowany przez Radę Osiedla Antoninek – Zieliniec – Kobylepole. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, w tym między innymi III Osiedlowy Bieg za Lisem. Jako patron wydarzenia, wszystkich zapraszamy!

Start imprezy zaplanowano na godzinę 15, na boisku i placu zabaw przy ulicy Arkońskiej. To świetna okazja, aby uczcić otwarcie tych dwóch nowych obiektów. Nie zabraknie rywalizacji sportowej, dzieci zmierzą się w takich konkurencjach, jak: konkurs rzutów karnych, slalom z piłką, przeciąganie liny, czy bieg na 1000m. Podczas festynu osiedlowego odbędzie się również podsumowanie konkursu „Zielony Poznań”, zostaną nagrodzone osoby posiadające najpiękniejsze balkony, tarasy, czy ogrody. Zostanie również przygotowana strefa czytelnika, kącik chillout, czy i wiele, wiele innych atrakcji.

Coś dla siebie znajdą również biegacze, ponieważ podczas festynu „A-Z-K-owo na sportowo” odbędzie się III Osiedlowy Bieg za Lisem, na dystansie 4 km. Szczegółowe informacje dotyczące biegu można znaleźć na stronie www.antoninek-zieliniec-kobylepole.pl. Jako inwestor kompleksu Młyn nad Cybiną, znajdującego się na Zielińcu, w pobliżu Jeziora Swarzędzkiego, objęliśmy patronat nad całym wydarzeniem i z chęcią nagrodzimy najlepszych sportowców oraz wszystkie dzieci uczestniczące w festynie. Serdecznie zapraszamy!