Lokalizacja

Mieszkania i apartamenty w ramach inwestycji Młyn nad Cybiną będą tak położone, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Mieszkańców. Młyn nad Cybiną znajduje się u zbiegu ulic Sośnickiej i Sarniej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Swarzędzkiego, w pięknej oraz zielonej okolicy.

Tuż obok apartamentów w Młynie nad Cybiną, Mieszkańcy skorzystają z możliwości relaksu nad jeziorem, odwiedzą znajdujące się niedaleko Staw Antoninek, Jezioro Maltańskie i Nowe Zoo. A wszędzie tam, jak również do pobliskiego lasu prowadzą malownicze ścieżki rowerowe, m. in. wchodzące w skład Szlaku Cysterskiego.

Młyn nad Cybiną to miejsce, z którego będzie blisko nie tylko do Poznania, ale także Swarzędza. Mieszkańcy dojadą bowiem z ulicy Sośnickiej do Swarzędzkiego Centrum ETC w kilka minut. Dogodną komunikację zapewni także bliskość ulicy Warszawskiej, prowadzącej nad Maltę oraz do ścisłego centrum Poznania. Zrealizowany niedawno lewoskręt z trasy warszawskiej w ulicę Sośnicką jeszcze bardziej skróci dojazd z centrum Poznania.

Wybierz kategorię, aby poznać otoczenie naszej inwestycji: