O inwestorze

Jako Grupa Partner, która buduje ekskluzywne apartamenty i mieszkania w stylu loftowym w ramach inwestycji Młyn nad Cybiną, posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opieramy na satysfakcji naszych Klientów oraz Partnerów biznesowych. Zrealizowaliśmy liczne inwestycje na terenie Poznania (m. in. inwestycja Willa Leśna na ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły). Zakończyliśmy również budowę  Osiedla Atrium przy ulicy Bosej w Poznaniu.

Skrupulatnie przygotowana, a następnie zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami Klientów inwestycja to nasz powód do dumy. Osiedle Atrium Grunwald w Poznaniu to również idealny przykład tego, że funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku.

Idea, która nam przyświeca przy każdym projekcie, to stworzyć miejsce, które Mieszkańcy będą mogli nazwać domem. Czujemy radość, kiedy każdy z naszych Klientów wraca do swojego miejsca z sentymentem, odnajduje tam spokój i ciszę, które pozwala na odpoczynek.

Każdą naszą inwestycję traktujemy wyjątkowo, a mieszkania są dopasowane do potrzeb przyszłych Mieszkańców i ich stylu życia. Dla nas ważny jest nie tylko budynek to, ale również otoczenie – mała architektura, która ma być funkcjonalna i spełniać oczekiwania Klientów. Istotna jest bezpośrednia bliskość terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym dostępie do wszystkich usług każdej istotnej dziedziny życia rodziny.

W okolicy Jeziora Swarzędzkiego przygotujemy na obiekt mieszkaniowy budynek XIX-wiecznego, młyna. Oferujemy 134 mieszkania o szerokim wachlarzu dostępnych struktur – od małych Studio po Lofty – apartamenty w pierwszej części Młyna. Oferta Grupy Partner to nie tylko Młyn nad Cybiną. Nasze najnowsze poznańskie inwestycje to Śródka OdNowa  oraz Nadolnik Compact Apartments . W ramach tej ostatniej powstanie zespół smart apartamentów idealnych dla studentów lub osób dojeżdżających do Poznania do pracy. Śródka OdNowa natomiast to kameralny budynek z 29. mieszkaniami, usytuowany w bezpośredniej bliskości centrum miasta, w otoczeniu terenów zielonych. Naszym najmłodszym dzieckiem jest strong> Murawa Park, budynek mieszkalny usytuowany w sercu Starych Winograd.